Paris Eyfel Kulesi, Sen Nehri Gezintisi ve Şehri Turu

Paris  Eyfel Kulesi, Sen Nehri Gezintisi ve Şehri Turu
29 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 521 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Çift katlı otobüste Paris gezi turunun keyfini çıkarın
  • Şanzelize Caddesi, Zafer Takı ve Notre Dame Katedrali’ni görün
  • Sen Nehri üzerinde 1 saatlik, açıklamalı tekne gezintisi yapın
  • Eyfel Kulesi’nin ikinci katından hayranlık uyandıran şehir manzaralarını seyredin – hızlı giriş imkanıyla
Genel Bakış
Bu kombine turla Paris deneyimini yaşayın. Önce otobüsle Paris turunun, ardından tekneyle Sen Nehri gezintisinin keyfini çıkarın. Son olarak Eyfel Kulesi’nin ikinci katına çıkarak şehrin muhteşem manzaralarını izleyin – hem de öncelikli giriş imkanıyla!
Detaylar

4 saatlik kombine turla Paris’in sunduğu en iyi şeyleri görün. Klimalı bir çift katlı otobüse atlayıp tura başlayın ve şehrin en iyi mekanlarını ziyaret edin.

Opera Meydanı, Concorde Meydanı’ndaki Dikilitaş ve Şanzelize Caddesi’ni görün. Ayrıca Zafer Takı, Bastille Meydanı, Lüksemburg Bahçeleri gibi çok sayıda mekanı ziyaret edin. Trocadero Meydanı’nda yükselen Eyfel Kulesi’ne varmadan önce Notre Dame Katedrali’nin manzaralarını da göreceksiniz.

Ardından Bateaux Parisiens denen teknelerden, gezinti için mükemmel bir cam kaplı 3 tekneli katamaranla Sen Nehri gezintisine çıkacaksınız! Tekneniz Eyfel Kulesi’nin hemen yanından hareket edecek.

Nehir gezintisi sırasında bireysel portatif cihazlardan yayınlanan ve şehrin tarihini hatırlatan açıklamalar, şiirler ve müzikleri dinleyebilirsiniz. 13 dilde sağlanan sesli yayının yalnızca Fransızca olmak üzere çocuk versiyonu da var.

Bu dünyaca ünlü nehir üzerinde yol alırken Orsay Müzesi, Notre Dame Katedrali, Louvre Müzesi, Concorde Meydanı, Chaillot Sarayı ve diğer önemli mekanların muhteşem manzaralarının keyfini çıkaracaksınız.

Son olarak Paris’in en ünlü anıtı niteliğindeki Eyfel Kulesi’ni ziyaret edeceksiniz. İkinci kata çıkıp Işık Şehir diye anılan kentin büyüleyici manzaralarını seyredin. Tur burada sona erse de siz istediğiniz kadar kalıp yukarıdan Paris manzaralarının keyfini çıkarabilirsiniz!

Dahil Olanlar
  • Klimalı otobüsle tek yönlü yolculuk
Dahil Olmayanlar
  • Otelden araçla alma ve araçla bırakma
  • Ajansa dönüş servisi (tur Eyfel Kulesi’nde biter)
  • Bahşişler
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git