Paris Turu, Tekne Gezisi, Eyfel Kulesi’nde Öğle Yemeği

Paris Turu, Tekne Gezisi, Eyfel Kulesi’nde Öğle Yemeği
29 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 476 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Lüks, klimalı bir otobüste kayıtlı açıklamalar ve kişisel kulaklıkların sağlanacağı bir turla Paris’in tadını çıkarın
  • 58 Tour Eiffel restoranında içecekler dahil öğle yemeği yiyin
  • Sen Nehri’nde 1 saatlik tekne turuyla rahatlayın, bilet dahildir
  • Açıklamalar için dillerden birini seçin (Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Portekizce, Japonca, Mandarin Çincesi, Felemenkçe)
  • Paris’in merkezinden ayrılın ve turu Eyfel Kulesi’nde sonlandırın

Genel Bakış
Bu 1,5 saatlik lüks Paris turuyla Louvre, Notre Dame, Orsay Müzesi ve dahasını görün. Tekneyle Sen Nehri’nde gezip rahatlayın. Seçkin 58 Tour Eiffel restoranında, birinci kattan muhteşem manzarayı izlerken lezzetli bir öğle yemeğinin tadını çıkarın
Detaylar
Kısa bir gezinti yapmak veya şehri tanımak için ideal nitelikteki bu tur, en istekli gezi meraklılarının ihtiyacını giderecek biçimde, yarım günde 3 farklı muhteşem deneyim yaşatır. Meşhur Louvre’u, Notre Dame‘ın yaratık şeklindeki gotik heykelciklerini ve Şanzelize‘de Paris‘in moda tutkunlarını görmek için 1,5 saatlik lüks otobüs turuna katılın. Farklı dillerde, Concorde Meydanı veya Les Halles hakkında ilginç hikayeler dinleyin.

Arabadan inip pırıl pırıl parlayan tekneye atlayın. Sen Nehri üzerinde 1 saat boyunca gezip rahatlarken, kişisel kulaklıklarınızı takıp Paris‘in su üzerinden göreceğiniz muhteşem manzaralarına eşlik eden açıklamaları dinleyin.

Onca güzelliği yaşadıktan sonra, 58 Tour Eiffel restoranında birinci kattan görünen muhteşem manzarayı izlerken lezzetli bir öğle yemeğiyle ağzınızı tatlandırın.
Dahil Olanlar
Tek yönlü ulaşım
Hostes
Kayıtlı açıklamalar ve kişisel kulaklık
Tekne gezisi
Eyfel Kulesi’nin ilk katına giriş bileti.
Öğle yemeği
Dahil Olmayanlar
Bahşişler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git