Petersburg Ermitaj Müzesi Turu

Petersburg  Ermitaj Müzesi Turu
15 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.030 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Dünyanın en ünlü müzesi birine bakın
  • Hızlı hat bilet yararlanın
  • Birçok dünyaca ünlü başyapıtlarından Admire
Genel Bakış
Devlet Hermitage Müzesi, dünyanın en büyük ve ilginç müzelerinden biridir. Hermitage koleksiyonu yaklaşık 3 milyon adet içerir. fast track erişim ve bu nefes kesen koleksiyonu bir tur keyfini çıkarın.
Detaylar

Başyapıtlarından büyük bir seçim hayran, St. Petersburg State Hermitage Museum unutulmaz bir turu keyfini çıkarın.

Hermitage değeri, zenginliği ve çeşitliliği, dünyanın en ünlü müzelerinden ile mukayese edilebilir, bu 3 milyondan fazla sanat şaheserler vardır. Aralarında resimleri (15.000), heykeller (12.000), çizimler, sikke, madalya ve Uygulamalı Sanatlar başyapıtlarından çeşitli vardır.

İçeride bağlı olan 5 binadan oluşmaktadır, çünkü ünlü Alexander Column önünde başlayın, bu muhteşem mimari topluluklar arkasında tarihin biraz dinleyin. Bir yürüyüşe çıkın ve ünlü ressamlar, heykeltıraşlar ve Uygulamalı sanat ustaların en önemli başyapıtlarından bkz.

Kış Sarayı Rus tzars ikamet, bu yüzden gerçek otantik emperyal interiors.The ana merdiven Rus barok tarzında dekore edilmiştir göreceksiniz. Bu program ile, Petrovsky Hall ve o zaman Rusya‘nın gücü, kuvveti ve büyüklüğü takdir Taht Salonu, göreceksiniz. Ayrıca Pavilion Hall, tavus saatine dikkat değer; Benzersiz eğlenceli altın bileşimi bulunmaktadır.

Ayrıca Othis tur sırasında, bu tür Leonardo Da Vinci, Titian, Raphael, Antonio Canova heykel ve Michelangelo gibi sanat İtalyan ustalarının başyapıtları görürsünüz. Ayrıca El Greco, Murilio, Zurbaran’da Goya ve Jose Ribera eserlerini hayranlıkla tarafından İspanyolca Art bilmek alırsınız; Hermitage İspanyol sanatının en güzel koleksiyonlarından birine sahiptir. Ayrıca, Rembrandt ve Van Dyck tarafından başyapıtlarından bkz.

Dahil Olanlar
  • Profesyonel rehber
  • Hermitage Museum biletleri
Dahil Olmayanlar
  • Yiyecek ve içecekler
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git