Picasso Barcelona Turu & Picasso Museum Yürüyüş

Picasso Barcelona Turu & Picasso Museum Yürüyüş
5 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 547 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Eğer Barselona’nın merkezinde, Els Quatre Gats ziyaret olarak Picasso’nun zaman yaratıcı toplantılar düşünün
  • Onun okudu Llotja de Mar sanat okulu gördüğünüz gibi, Picasso izinden yürümek
  • Museu Picasso sanatçının eserleri onun tarzı olgunlaştı ve onun Barselona yıllarında nasıl evrildiğini görünce hayran kalacaksınız
  • Mimarlar Derneği Binası’nda kamusal sanat Picasso’nun tek parça görmek
Genel Bakış
Sanatçının ayak izlerini takip ederek Picasso‘nun Barcelona keşfedin. Museu Picasso rehberli ziyaret zevk Picasso’nun erken tarzı ve sanat biçimlendirici eserlerini görmek için önce, ünlü ressam eski mahalle ve yaya favori uğrak keşfedin.
Detaylar

Bu 2 saatlik yürüyüş turu Bohemian Barcelona keşfetmek gibi Picasso’nun dünyasında dalmış.

Pablo Picasso geçen yüzyılın başında bunu hayal, yaşadığı mahalleyi keşfedin. rehberiniz size Picasso‘nun arkadaşları ve hayatını ve sanatsal kariyeri etkilemiş olaylar hakkında anekdotlar anlattığı gibi bu ünlü, eksantrik İspanyol ressam tarihi hakkında bilgi edinin.

Els Quatre Gats restoran, Picasso‘nun zamanında aydınların buluşma yeri ziyaret. Mimarlar Derneği binası, kamusal sanat Picasso’nun tek parça cephesinde frizler hayran kalacaksınız. Llotja de Mar, okudu sanat okulu ve Picasso’nun gençlik ve biçimlendirici yıllar en önemli koleksiyonu barındıran müze bakın.

Turnenin 2. saatinde, Museu Picasso yönlendirileceksiniz. Kübizm kendi buluşu karşı daha klasik onun tarzı evrimi sergileyen, Picasso‘nun gençlik ve biçimlendirici yıllar eserlerin dünyanın en önemli koleksiyonu görmek.

Paris‘e için şehri terk önce tarihi bir konakta yer alan Picasso Müzesi Picasso‘nun son stüdyo sitede yakındır. Müzenin Özeti aynı zamanda 1957 yılından kalma Velázquez’in Las Meninas yorumların yanı sıra, seramik ve gravürler bir dizi olarak onun daha sonra eserlerin bazı içerir.

Dahil Olanlar
  • Bohem Barcelona Rehberli tur
  • Museu Picasso Rehberli ziyareti
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git