Planet Hollywood Paris Yemek ve çocuklar için fiş

Planet Hollywood Paris Yemek ve çocuklar için fiş
2 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 510 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Eğer Planet Hollywood restoranda yemek keyfini ve içecek gibi yıldızlar ile kendinizi Surround
  • Film Hatıra Marvel ve Şöhret çoğaltma Hollywood Walk
  • Taze hazırlanmış yemekler ve imza içecekler çeşitli arasından seçim
Genel Bakış
Lezzetli bir yemek için çocuklar tedavi ve Disneyland Paris‘te dünyaca ünlü Planet Hollywood restoran için fiş içilir. TV ve film hatıra Dünyanın en büyük toplama ve ortasında lezzetli bir yemek haline Tuck sevdiğiniz yıldız için bir göz dışarıda tutmak!
Detaylar

Dünyanın en ünlü restoranlarından biri, Planet Hollywood, yemek tabii Arkanıza yaslanın ve gösterinin tadını ve. onlar dünyanın TV ve film Hatıra en büyük toplama ile komple bu süperstar mekan onların yemek sokmak ne zaman yıldız alacak Çocuklar vurdu.

Restoran boyunca yer alan büyük ekranlar non-stop videoları, Hollywood bilginizi test etmek için herkesin en sevdiği filmleri, yaklaşan bültenleri önizleme ve trivia klipleri gösteren misafir ağırlamak. En sevdiğiniz film yıldızları nokta ve hatta palmiye baskılar ellerini koyarak onların izinden!

Menü Amerikan mutfağı bir vurgu ile taze hazırlanmış yemekler çeşitli özellikleri, bu Planet Hollywood sonuçta! lezzetli Burger içine sıkışmış ya da ücret ızgara ve gazlı soda şeyler yıkamak alın. Eğer yemek bitirdim sonra uzun yolculuk hatırlamak istiyorsanız, neden hediyelik eşya mağazası keşfetmek ve sizinle Planet ev bir parça alamaz.

Dahil Olanlar
  • açıklama gereği yemek ve içecek
Dahil Olmayanlar
  • Mal
  • Kişisel giderler
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git