Prague Hayaletler ve Efsaneler 1.5 saatlik Walking

Prague Hayaletler ve Efsaneler 1.5 saatlik Walking
12 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 536 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Sonra karanlık Prag hayaletler ve efsaneler hakkında bilgi edinin
  • Başsız hauntings ve kanlı kılıç hikayeleri duymak
  • Prag’ın en gizemli ortaçağ bazı sokakların aşağı sürünme
  • Astronomik Saat üzerinde iskeletin arkasındaki hikaye keşfedin
Genel Bakış
1,5 saatlik hayalet geziye mitler ve Prag efsaneleri keşfedin. şehrin en gizemli sokaklar bazı gidin ve gün ışığı için dua yapacak hikayeler duymak! Astronomik Saat, ve daha fazla iskeletin arkasındaki hikaye öğrenin.
Detaylar

Çağlar boyunca mitler ve şehir efsaneleri hakkında daha fazla bilgi için Prag alternatif yürüyüş turu. sürekli değişen ve beklenmedik şehir hakkında hikayeler duymak ve onun gizli bazı sırları keşfederler.

Rehberiniz eski efsaneler, gizemler ve hayaletler hikayeleri karıştırarak söyleyecektir. Eğer dikkatli değilseniz, ya da yakından takip ederseniz, kendiniz başsız süvari ile yüz yüze bulabiliriz. sessizce aşağı karanlık sokakları gezin ve Astronomik Saat üzerinde iskeletin arkasında efsane öğrenir. Prag Kalesi kompleksinde burgrave evinde gizemli elfler duymak. Bir sahtekâr Mağazacıya boğuldu neden keşfedin. Eğer bu kadar şanslı değilseniz kanlı muhtarının kılıcının bir bakış elde edebilir …

Prag‘ın en gizemli ortaçağ sokaklarında ve Prag hayaletler sadece masal olmadığını öğreneceksiniz Hayalet Müzesi, içine kılavuzu izleyin.

Dahil Olanlar
  • Rehber
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git