Rehberlik Hizmeti

Rehberlik Hizmeti
22 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 5.927 kez okundu.

Çanakkale Şehitlikleri ve Savaş Alanları rehberlik hizmetinin en çok ihtiyaç duyulduğu alanlardan bir tanesidir. Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı çok geniş bir alan, alan hakkında bilgi almak, tanımak, tarihi dinlemek ve en önemlisi de o anı hissedebilmek için Rehberlik Hizmeti almanız çok önemlidir.

Rehberlik Hizmeti

Çanakkale Şehitlikleri

Çanakkale Savaş Alanları ve Şehitlikleri olarak da bilinen, Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı sınırları içerisinde bölgeyi tanımaya ve anlamaya yönelik olarak rehberlik hizmeti verebilmekteyiz.

Truva Antik Kenti

Truva Ören Yeri yada Truva Antik Kenti olarak bilinen ve Çanakkale il sınırları içerisinde yer alan bu tarihi ve turistik noktayı yıl içerisinde yüz binlerce ziyaretçi gezmektedir. Truva Ören Yerini tanımanız ve anlamanız için sizlere rehberlik hizmeti verebilmekteyiz.

Assos – Kazdağları

Felsefenin ana vatanı Assos ve dünyanın önemli oksijen cennetleri arasında yer alan Kazdağları bölgesini tanımanız ve gezebilmeniz için sizlere rehberlik hizmeti verebilmekteyiz.

Bozcaada – Gökçeada

Ülkemizin Ege denizinde yer alan ve güzide tatil bölgeleri olan Gökçeada ve Bozcaada, yaz aylarının popüler destinasyonlarıdır. Bu iki adamızı yakından tanımak ve bilgi almak istiyorsanız sizlere rehberlik hizmeti verebiliriz.

Rehberlik Ücretleri

Türkiye Profesyonel Turist Rehberleri birliği olan TUREB her yıl bölgelere göre taban ücretleri belirler. Turist rehberleri rehberlik hizmetini bu ücretin altında bir rakama sağlayamazlar. 2014 Rehberlik taban ücreti 310 TL olarak belirtilmiştir. Ek ücretleri ile birlikte günlük rehberlik ücreti 395 TL’dir.

Rehberlik Hizmeti Avantajlarımız

 • Turizm Bakanlığı Profesyonel Turist Rehberi Kokartına Sahip Olma
 • En az 5 Yıl Deneyim
 • Yılın tüm dönemleri tura çıkabilme ve bu sayede tecrübe
 • Grupların demografik özelliklerine göre rehber seçimi
 • Hastalık vb. beklenmeyen durumlarda rehbersiz kalmama garantisi
 • Ticari bir firma ile iş yapma güvencesi
 • 7/24 Ücretsiz danışma hizmeti

Çanakkale Rehberlik Hizmeti ile ilgili tüm soru ve görüşleriniz için, rehberlik hizmeti temini için lütfen bizimle irtibata geçin…

Rehberlik Hizmeti Konusuna 0 Yorum Yapıldı
 1. Yasemin DÖNMEZ dedi ki:

  Biz hafta sonu kuran kursu olarak 30 kişilik bir grupla çanakkale gizisi yapacagız .Oraya geldigimizde bir rehbere ihtiyacımız var .Yardımcı olurmusunuz.Kurs ögreticisi.

 2. ahmet kuzu dedi ki:

  Siirt ili kasımlı jandarma kark gorevlı uzm cvşum nisan ayı ıcınde buradaki şehıt ailelerini canakkaleyi getırmeyi düşünüyoruz gezimiz esnasınd rehber temınınde yardımcı olabılırmısınız.

 3. Engin Gülen dedi ki:

  Merhaba,
  Biz Bursa dan 6 nisan da 16 kişilik grup halinde Çanakkaleye gezi düzenliyoruz. Orada bizi tarihi mekanları gezdirecek rehberlik hizmeti için ne zaman başvuru yapmalıyız? İlginiz için şimdiden teşekkür ediyorum.

  Engin Gülen

 4. NAZAN ÖZTÜRK dedi ki:

  REHBERİMİZ SELAHİ BEY 60 YILLIK ÖMRÜMDE GÖRDÜĞÜM EN KALİTELİ REHBER OLARAK BİZE ÇANAKKALE SAVAŞLARININ MANTIĞINI, OLUŞUMUNU, ADETA SAVAŞI YERİNDE YAŞATTI. HERKESİN MUTLAKA VE MUTLAKA BU REHBER EŞLİĞİNDE ŞEHİTLİK TURU YAPMASINI ÇOK İSTERİM. TEŞEKKÜRLER VE SAYGILAR HOCAMIZ SELAHİ BEY…

Sayfa başına git