Rusça Yarım Gün Özel Budapeşte Şehir Turu

Rusça Yarım Gün Özel Budapeşte Şehir Turu
24 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 554 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Bir Rusça konuşan rehber ile özelleştirilmiş bir şehir turu keyfini
  • Buda ve Peşte tüm önemli turistik görmek
  • Arkanıza yaslanın ve rahat, klimalı ulaşım rahatlayın
Genel Bakış
Kişisel Rusça konuşan rehber ile Budapeşte‘nin tarihi şehri yaşamak. rahat araba ya da minibüs tarafından seyahat, Buda Kalesi‘ne yürüyerek Pest House of Terror için, nehrin her iki tarafında tüm önemli turistik yerleri göreceksiniz.
Detaylar

Bu 4 saatlik özel şehir turu bir Rusça konuşan rehber eşliğinde size Budapeşte‘nin en güzel manzaraları gösterecektir. klimalı bir araç veya minivan konforunda Budapeşte inanılmaz tarihini keşfedin.

Tur en çarpıcı kent köprü birinde Pest başlar. Central Market Hall sürücü ve Yahudi Mahallesi Avrupa’daki en büyük sinagog görmek için.

Elisabeth Meydanı, eski Borsa Sarayı ve Parlamento binasını ziyaret edin. Ayrıca Széchenyi at Bath Avrupa’nın en büyük tıbbi hamamı keşfetmek ve Kahramanlar ‘Square duraklar.

House of Terror ve Devlet Opera House Andrássy Caddesi, UNESCO Dünya Mirası boyunca Pest merkezinde ve ev sürün. Aziz Stephen Bazilikası, Budapeşte’de büyük kilisesi ziyareti ile devam edin.

Buda Kalesi, Alexander Palace ve Dísz Meydanı keşfetmek gibi Sonra UNESCO Dünya Mirası kale ilçe Site ve panoramik manzarası Buda tepeler kadar olduğunu.

Bir sonraki durak Gellért Tepesi, Avrupa’daki en inanılmaz manzaralar birinin keyfini Özgürlük Heykeli, ev sahipliği yapmaktadır. Yolda aşağı size özel rehber tüm yol kişisel dikkatini çekmenin, Gellért Hotel and Thermal Spa geçecek.

Bunu kendi kolaylık Budapeşte olağanüstü şehri görmek için en esnek yollarından biri haline başlatmak ve bir kerede bu özel tur sona erdirmek ve uygun yerleştirebilirsiniz.

Dahil Olanlar
  • Özel Rusça konuşan kılavuzu
  • Klimalı araba / minibüs tarafından Ulaştırma
  • Toplama ve drop-off
Dahil Olmayanlar
  • İsteğe bağlı mekanlara giriş ücretleri
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git