Schönbrunn Sarayı ve Viyana Şehir Turu

Schönbrunn Sarayı ve Viyana Şehir Turu
28 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 593 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Otobüs ile bir Viyana şehir turunun keyfini çıkarın
  • Avantajlı hızlı giriş biletlerini alın ve Schönbrunn Sarayı’nda, sıra beklemeden rehberli bir turun keyfini çıkarın
  • Ringstraße boyunca birçok görkemli binaya hayran kalın
  • Uygulamalı Sanatlar Müzesi, Viyana Devlet Opera Binası ve Sanat Tarihi Müzesi’ni görün
  • Hofburg Sarayı, Avusturya Parlamentosu, Court Theatre ve müze bölgesini keşfedin
Genel Bakış
Uzun kuyruklarda bekleyerek vakit kaybetmeyin! Opera, Belvedere Sarayı ve başka birçok etkinliği içeren bu şehir turu ile Viyana‘nın kültürel simgelerinden enfes bir keyif alın ve ardından muhteşem Schönbrunn Sarayı’na özel bir tur için hızlı giriş yapın.
Detaylar

Bu turun avantajlarından yararlanın ve Schöbrunn Sarayı‘ndaki uzun kuyruklardan kurtulun! Viyana‘nın en önemli tarihi mekanlarına dair genel bir izlenim edinin!

Tur; Devlet Opera Binası, dünyaca ünlü koleksiyonu ile Sanat Tarihi Müzesi, Habsburg Müzesi ve Doğal Tarih Müzesi gibi sayılı mimari cevherlere ev sahipliği yapan Ringstraße boyunca sizi gezdirecek.

Hofburg Sarayı (İmparatorların kışlık sarayı), Avusturya Parlamentosu, Belediye Binası ve Court Theatre ve müze bölgesini keşfedin.

Ayrıca, dünyanın en büyük ve en değerli Gustav Klimt koleksiyonuna ev sahipliği yapan, Belvedere Sarayı‘na da götürüleceksiniz.

Ziyaretinizin öne çıkan kısmı; bir zamanlar diğer birçok kişinin yanı sıra Maria Theresa‘yı da ağırlamış, eski imparatorluk yazlık konutu olan Schönbrunn Sarayı‘nın salonlarında rehberli bir tur olacak. Tur sona ermeden önce, dünyanın en büyük ve en değerli Gustav Klimt koleksiyonuna ev sahipliği yapan, Belvedere Sarayı‘na da götürülmüş olacaksınız. Biletiniz, indirimli giriş ücreti ödemenizi sağlar.

Dahil Olanlar
  • Schönbrunn Sarayı’na hızlı giriş
  • Otobüs ile Viyana turu
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git