Sofya Belogradchik ve Magura Mağarası Turu

Sofya  Belogradchik ve Magura Mağarası Turu
9 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 723 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Sofya otelinizi rahatça seyahat ve Belogradchik ve Magura Mağarası araba, minibüs ya da koçu transferi
  • Dünyanın Yeni Yedi Harikası’ndan biri olarak dahil edilmesi için kendi adaylığı için tanınan Belogradchik, Kayalıkları ziyaret
  • Benzersiz prehistorik duvar resimleri bulunmaktadır Belogradchik Fortress ve Magura Mağarası, keşfedin
  • Görünüm Rabisha Gölü, Bulgaristan’ın en büyük gölü
Genel Bakış
Yağmur, su ve rüzgar muhteşem heykeller içine basit taş değişti Belogradchik, bir Rocks ziyaret edin. Belogradchik Kalesi ve Magura mağarası, tarih öncesi mağara resimlerinde en büyük Bulgaristan’da mağaralar ve evde birini ziyaret edin.
Detaylar

Belogradchik Rocks Balkan Dağları‘nın batı yamacında, Bulgaristan aşırı Kuzeybatı yer almaktadır. Sofya bu günlük gezi size bölgenin muhteşem kaya oluşumları keşfetmek için şans verir.

Gezisinin ilk durağı Belogradchik Rocks olduğunu. 200 milyondan fazla yıl boyunca, yağmur, su ve rüzgar efsanevi yaratıkların, hayvanlar, ve hatta insan siluetleri gibi görünen heykeller içine şekilsiz taş dönüştürerek, bu kayalık crags heykel var. Bu 200 metrelik (600 ayak) kaya sütunları doğal kale oluştururlar. Belogradchik Rocks Dünyanın Yeni Yedi Harikası adlı projede kendi adaylığı için bilinen ve UNESCO siteler 1984 listesinde yer almaktadır.

Oradan tur 17 kilometre uzaklıkta Belogradchik kasabasından gizemli Magura Mağarası, üzerine devam ediyor. O ana kadar araştırdı tünel 2500 metre ile Bulgaristan’ın en büyük mağaralarından biridir. Mağaranın en etkileyici özellikleri ise, tarih öncesi çağlarda yaşamış insanlar tarafından yapılan resimlerdir. dans erkek ve kadınlar, hayvanlar, yıldızlar, araç ve bitki figürleri vardır.

Sofya dan günübirlik bu iki doğal güzellikleri keşfetmek!

Dahil Olanlar
  • Araç, minibüs veya antrenör tarafından Sofya’da otelden ve transferi Pick-up
  • Belogradchik, Belogradchik Kalesi ve Magura Mağarası Rocks ve ilgili giriş ücretleri ziyaret
  • Mesleki İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca veya Rusça konuşan rehber
Dahil Olmayanlar
  • Yemekler
  • İpuçları
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git