St Andrews ve Fife balıkçılık Köyler Edinburgh

St Andrews ve Fife balıkçılık Köyler Edinburgh
31 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 491 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Fife Krallığı tarihi balıkçı köyleri görmek
  • Antik Andrews, golf evini ziyaret
  • Pitoresk Falkland ve eski kraliyet sarayı keşfedin
Genel Bakış
Edinburgh bir küçük grup turu Fife ortaçağ krallığında bir günün tadını çıkarın. onun balıkçı köyleri ve Andrews, golf ev antik üniversite kenti ziyaret edin. tarihi, pitoresk Falkland ve yol boyunca biçimsel kraliyet sarayı bakın.
Detaylar

Fife Krallığı içine tam günlük gezi Forth Yolu Köprüsü üzerinden kuzeye, Edinburgh sabah kalkıyor. uzunluğunda 1.5 mil, Forth Demiryolu Köprüsü, İskoçya‘nın en büyük insan yapımı simgelerinden biri manzarasına süpürme keyfini çıkarın.

Köprüyü geçtikten sonra Fife Krallığı girdik. kıyı şeridi Onun doğudaki streç pitoresk köyler bir dizi ev, her biri kendine özgü karakteri ve cazibesi olan. Tur eski Arnavut kaldırımlı sokakları ve geçitler ve wynds ağını göreceksiniz Anstruther, geleneksel balıkçı köyünde durur. limana sahil boyunca yürüyüş zevk.

Anstruther itibaren size İskoçya‘nın en büyük olduğu bilinen devasa Norman katedral, göreceksiniz Andrews, Ortaçağ şehir kuzeye seyahat edeceğiz. Andrews muhtemelen en iyi golf ev olarak dünya çapında bilinir. Golfçüler için Bilindiği gibi Eski Kursu, 1754 yılında kuruldu.

Andrews geri 6 yüzyıllar öncesine dayanan, aynı zamanda İskoçya‘da en eski Üniversitesi ev sahipliği yapmaktadır. Bu eski ve ilginç kenti keşfetmek için zaman bol olacak.

Küçük köyler ve çiftlikler ile noktalı merkezi Fife haddeleme kırsal hoş bir sürücü, Falkland götürür. Falkland Palace Bu eski köy hakim ve Stewarts, İskoç tarihinin önemli bir kraliyet ailesinin temel konut biriydi.

Falkland eski evler ve dar dolambaçlı sokakları bir dizi featuring İskoçya‘nın en güzel köylerinden biri olarak biliniyor. Köyün etrafında dolaşmak ya da geleneksel pub ya da tearooms birinde durdurmak için biraz zaman ayırın.

Dahil Olanlar
  • Tur taşımacılığı
  • Sürücü / kılavuzu
Dahil Olmayanlar
  • Öğle yemeği
  • İkramlar
  • Giriş bedeli
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git