Stirling Castle, Loch Lomond ve Viski minicar Tur

Stirling Castle, Loch Lomond ve Viski minicar Tur
31 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 559 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Scottish Highlands güzel göller, ormanlar ve dağlar görün
  • Böyle Rob Roy ve William Wallace gibi kahramanların ayak izlerini takip
  • İskoçya’nın en büyük loch ziyaret
  • Otantik İskoç viskisi çok ünlü kılan keşfedin
Genel Bakış
İskoçya‘nın en büyük kahramanlarından yollar takip ederken manzara doğal güzelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz bu büyüleyici tur İskoçya‘nın gurur Yaylası tarihini keşfedin. İskoçya‘nın ulusal içecek bir tat ile gün bitirmek!
Detaylar

Böyle Rob Roy, Robert Bruce ve William Wallace olarak Highland kahramanların hearthland bu heyecan verici tur İskoçya‘nın görkemli geçmişini keşfedin. Loch Lomond National Park ormanlar, göller ve dağların doğal güzelliği de hayret.

Sen saat 09:00 ‘Glasgow yola ve orduları işgal ederek binlerce yıldır kullanılan bir rota boyunca, Stirling doğru gidecek. Roma İmparatorluğu‘nun en kuzeydeki sınır ve o Stirling doğru yürürken, daha sonra İngiliz Kralı Edward I tarafından kullanılmıştır. Eğer Stirling yaklaştıkça muhteşem kale görünümünüzü hakim ve bunu çevreleyen arazi üzerine kendisini dayatır yüksek volkanik kaya doğru yolunuzu olun.

Kuzeyinde Oscar ödüllü film Braveheart Mel Gibson oynadığı İskoçya‘nın büyük bir kahraman William Wallace, anısına yükselen Ulusal Wallace Anıtı olduğunu. Güney 1314 yılında, büyük bir İskoç savaşçı-kral Robert Bruce Edward II İngiliz ordusunu yendi Bannockburn kalesidir.

Stirling itibaren Trossachs Milli Parkı olarak bilinen alana Highlands içine gidecek. Genellikle olarak anılacaktır “Highlands Minyatür” o Lowlands Highlands karşılamak noktayı işaretler. Sen tüm çevresinde muhteşem doğanın tadını çıkarabilirsiniz Aberfoyle dışında Milli Parkı ormanın göbeğinde burada öğle yemeği için durur.

Öğle yemeğinden sonra Loch Lomond veya arka-road “yüksek yol almak”. 79 adalar ile, İskoçya‘nın en büyük göl olan, andt doğu kıyısında dağ Ben Lomond adını alır.

Eğer Glengoyne, sen Distillery‘i tur ya da “Slainte Mhath Shop sunulmaktadır içeceklerin tadını seçeneğine sahip İskoçya‘da, en çok satan malt viski birinin pitoresk Distillery üzerine seyahat batı iskoçya yol boyunca dışarı yürüyüşe ardından . ” Oradan, yaklaşık 18.00 de sadece kısa bir sürücü geri Glasgow var

Dahil Olanlar
  • Ulaşım
  • Nitelikli Sürücü / Kılavuz
Dahil Olmayanlar
  • Yemekler
  • Giriş ücretleri
  • Bahşişler (isteğe bağlı)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git