Stockholm Bisiklet Turu

Stockholm Bisiklet Turu
7 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 578 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Stockholm’u oluşturan adaları keşfedin
  • Eski Şehir ve Kraliyet Sarayı’nı görün
  • Güzel bahçelerin, resimlik evlerin ve National City Park’ın mahrem yerlerini görmek için pedallara basın.
Genel Bakış
Stockholm‘un birçok adasını keşfetmek için en iyi yollarından biri bisiklettir. Uzman bir rehber şehrin en gözde yerlerini bazı gizli hazineleriyle birlikte size gösterecek. Ulusal Kraliyet Parkı da bu tura dahil edilmiştir.
Detaylar

Bisiklet turuyla Stockholm‘un önemli yerlerini rehber eşliğinde görün. Arabaların bile erişemediği tüm ünlü manzaraları keşfedeceksiniz! Tur, 2.5 saat sürmektedir.

Kraliyet Sarayı‘na ve Eski Şehir‘e doğru bisikletle giderken, şehrin gerçek hazinelerini keşfetme ve tarihini öğrenme şansınız olacak.

Bisikletle adadan adaya hızlı ve kolay bir şekilde hareket edebilirsiniz. ‘Parliament’ ve ‘Royal Dramatic Theatre‘ gibi tarihi manzaralar eşliğinde, köprülerin üstünden geçip, göl ve deniz kıyısında ilerleyeceksiniz. Ayrıca dünyanın ilk milli şehir parkını, 17. yüzyılın resmedilmeye değer ağaç evlerini ve şehrin güzel bahçelerini göreceksiniz.

Stockholm, araba girişine izin verilmeyen birçok bisiklet yolur ve yeşil alanlarıyla bisiklet gezisini sevenler için ideal bir şehirdir.

Dahil Olanlar
  • Bisiklet konusunda uzman rehber
  • Kolay kullanılabilir bisikletler ve kask
  • Yağmurluk (eğer hava yağmurluysa)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git