Stockholm Tepeleri ve Kıyı Şeridi: 2 Saat Segway Turu

Stockholm Tepeleri ve Kıyı Şeridi: 2 Saat Segway Turu
7 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 515 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Bir Segway üzerinde Stockholm sahillerini keşfedin
  • SoFo bölgesini görün
  • Şehir merkezinin sanatsal bölgeleri boyunca güney kıyı şeridini takip edin
Genel Bakış
Bir Segway üzerinde Stockholm‘un tepelerini ve kıyı şeridini keşfedin! Bu 2 saatlik tur boyunca şehrin muhteşem sahilini, Långholmen eski cezaevi adasının güzel yeşil ortamını ve Stockholm‘ün merkezindeki sanatsal bölgeleri göreceksiniz.
Detaylar

Stockholm Segway turlarımız günlük olarak 10:00 ve 13:30 saatlerinde düzenlenir. Şehir dışına çıkmadan önce sizlere 20 dakikalık bir tanıtım ve güvenlik brifingi vereceğiz. Hava şartlarının gerektirdiği durumlarda bir kask ve yağmurluk kullanmanız gerekecektir.

Tur için başlangıç noktası, Zinkensdamm metro istasyonu yanındaki, Lundagatan 23 adresinde bulunan dükkanımızdır.

2 saatlik tur boyunca, şehrin Södermalm bölgesindeki kordon boylarından ve tepelerin çevresinde bulunan yollardan yavaşça ilerleyeceksiniz . Önce Södermälarstrand boyunca gidecek, sonra da eski cezaevi adası Långholmen‘e doğru, güzel bir parkın küçük patika ve yollarını takip ederek devam edeceğiz.

Yolumuza devam ederken, Hornstulls kıyısını geçecek ve Tantolunden‘e doğru gideceğiz. Bu turda yalnızca Stockholm‘un doğal manzaralarını görmekle kalmayacak, aynı zamanda tepelere inip çıkarak ve Södermalm‘ın kıvrımlı yollarını aşarak, fantastik bir Segway sürüş deneyimi yaşayacaksınız.

Dahil Olanlar
  • Eğitim ve güvenlik sunumu
  • Kask
  • İsteğe bağlı yağmurluk
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git