Supercar Sürüş Deneyimi

Supercar Sürüş Deneyimi
14 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 543 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
 • ABD’de her şeyden farklı olarak
 • % 100 adrenalin
 • Bir ömür boyu deneyimi bir kez
 • nihai sürüş deneyimi
Genel Bakış
Hayal durdurmak ve sürüş başlayın. Bir Sürüş Deneyimi bir Porsche, Nissat GT-R, Aston Martin, Audi R8 V10, Ferrari, Lamborghini, ya da Mercedes heyecanlı bir spin çekmek. Sizin sürücü Las Vegas yaparken nihai adrenalin acele olacağından emin…
Detaylar

Las Vegas Motor Speedway yer alan Exotics Racing rüya durdurmak ve sürüş başlayabilirsiniz üstün sürüş deneyimi! one-bir profesyonel eğitmen koçluk ile otomobilin performansının sınırlarını zorluyoruz.

Yolda sürüş öncesinde, bir Porsche Cayenne GTS bir sınıf ortamı ve bir keşif kucağına boyunca sürüş detaylı sürüş talimatı ile sunulacaktır. Daha sonra, sürüş deneyimi sırasında yolcu koltuğuna oturup kişisel sürüş eğitmen buluşacağız. eğitmen güvende olduğunuzdan emin yaparken bu güçlü egzotik tam olarak yararlanmak sağlar. Sen doğru sürüş pozisyonu, direksiyon teknikleri, uygun yarış çizgileri, güçlü otomobil ile frenleme ve hızlanma ve daha fazlasını öğreneceksiniz.

Bu deneyimin güzelliği bir manuel şanzıman sürücü nasıl bilmek zorunda kalmamasıdır. tüm araçların kürek vardiya, bu yüzden otomatik olarak sürülebilir.

Porsche Cayman GTS:
maksimum sürüş keyfi ve saf bir sürüş deneyimi için geliştirilmiş gerçek bir orta motor spor araba. Büyükşehir netlik. Daha hassas. Saf ilham. Yani, özünde, yeni Cayman GTS tüm hakkında ne olduğunu. Yeni Cayman GTS saf sportiflik anlamına gelir. Cayman GTS 0-60 mph 4.5 saniye, 340 HP iter.

Nissan GT-R

Bu ikonik Japon supercar yarış pisti etrafında pilotun artık kullanılabilir. GT-R, bir 3.8-litre twin tarafından desteklenmektedir 530 beygir güç üreten ve dünyanın en gelişmiş dört tekerlekten çekiş sistemlerinden birine sahip V6 motor turbo. ikisinin kombinasyonu 3.1 saniyede 0-60 mil GT-R itmek yardımcı olur ve bunu dünyanın herhangi bir yarış pistini saldırmak için kavrama sağlar.

Aston Martin

En son James Bond filmi senin gibi duygu olacak en son Aston Martin Vantage S. Racing Aston Martin tekerlek alın. 6000 RPM geçen bu güçlü V8 motoru kükreyen sesini dinleyin. Eğer eşsiz zerafet ve konforu ile hep birlikte, 430 HP ile yarış pisti hakim olarak adrenalini hissedin. Aston Martin Vantage Sürüş sürüş hayatının vurgulamak olacaktır.

Audi R8 V10

2012 Audi R8 V10 agresif bir tasarıma sahip, bir alüminyum gövde yapısı, R-Tronic kürek-shift şanzıman, Quattro dört tekerlekten çekiş sistemi ve … 525 HP Lamborghini V10 motoru! Gerçek bir supercar olarak Audi R8 V10, sadece kabarma hız ancak huşu uyandıran, işleme gezegendeki en iyi supercars ile rekabet edebilmek için bu state-of-the-art makine izin! sunuyor

Ferrari

Herkes Ferrari sürüş hayal. Şimdi hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek. Las Vegas Motor Speedway yarış pistinde son Ferrari F430 F1 sürün. max 490 HP V8 ve kürek vardiyası iletimi iterken bu zorlu yolda atın.

Lamborghini

Güçlü Lamborghini Gallardo LP550-2 direksiyonuna alın. senin eğitmen antrenörler sınırın götürmek için ise parça ile Lamborghini V10 motoru kükreme dinleyin.

Mercedes AMG GTS

21. yüzyılın en çekici spor arabalarından biri, Mercedes de kendine özgü AMG 6.2 litre V8 HP 563 gelişmekte olan üstün performans sunar!

McLaren 570S

Yeni McLaren 570S 562 HP ve 204 mph hıza üretebilir 3.7L V8 içine iki turbo dahil ederek küçük bir paket içinde büyük bir yumruk paketleri. 3.1 saniyelik patlama 60 mil ve McLaren kolayca 650S beri İngilizce fabrikayı terk etmek en iyi sportscars biridir az 11 seconds.This sürer çeyrek mil koşmak ulaşmayı bekliyoruz.

Dahil Olanlar
 • Profesyonel sürücü / eğitmen
 • Sınıf talimatı
 • Bireysel koçluk
 • Kask
 • 5 tur sürücü
 • Aria veya Wynn Resort Ulaşım
Dahil Olmayanlar
 • Parçaya Ulaşım
 • Gıda ve yolda satın alınabilir içecek
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git