Table Mountain İskelet Gorge zammı

Table Mountain  İskelet Gorge zammı
30 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 504 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Ünlü Kirstenbosch Botanik Bahçeleri git
  • Çok nadir Afro Montane Orman vadi tırmanıyoruz
  • Tablo Dağları Su Havzaları Deneyim
  • Güney Afrika Ulusal Çiçek “Kral Protea” bölümüne bakın
Genel Bakış
Bu harika yürüyüş turu ünlü Kirstenbosch Botanik Bahçeleri manzarası ve çok daha fazlasıyla karşılaşabilirsiniz.
Detaylar
Başlatmak bu popüler Masa Dağı rotası Constantia güzel bir parçasını oluşturan Cecilia Orman başlar. Orman zaman içinde bir noktada arazi sahibi Cecil John Rhodes almıştır. Büyük ticari plantasyonları kez bu alan işgal ve zammı başında görülebilir.

İlk bakış açısı güzel Kirstenbosch Gardenson, dağ tarafı kucaklayan kontur yoludur. Güney Afrika mirasının Bu 528 dönümlük parça dünyanın en büyük botanik bahçelerinden biri olarak kabul edilir.

Bahçeleri üzerinde yamaçlarından, iskelet geçit ve kreş uçurumun yükseliş çok formu Afromontane ormanları ile tabela izleyin. Bunlar iyi sulanan ravines Dağı‘nda eski ve en büyük ağaçları ev sahipliği yapıyor.

Yeryüzü için bir yol parlar İskelet Gorge zirvesinde gölgelik, şehir manzarasına ve beyaz plaj kum güzelliğini yaşayın. Hely Hutchinson ve Woodhead, Masa Dağı üzerinde inşa beş baraj, iki, davetkar bir ferahlık vardır.

İniş iyi Kreş Ravine‘e aracılığıyla zevk. bitki örtüsü değişiklikler ve uzak germe görünümleri yine nefes nefese bırakacaktır. Güney Afrika milli çiçeği, Kral Protea, yıl çoğu için bu iz çoğu ve çiçekler boyunca görülebilir. Ayrıca granduer de Constantia, Cape Flats ve False Bay saray bahçesi evleri görüşleri olacaktır.

Dahil Olanlar
  • Sigorta
Dahil Olmayanlar
  • Taşımacılık
  • Yiyecek ve içecek
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git