Tam Gün Şarap Rotası Tur Güney Afrika Cape

Tam Gün Şarap Rotası Tur Güney Afrika Cape
25 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 586 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Cape Town bu tur bir peynir tadımı ile birlikte Güney Afrika’nın en iyi şaraplarından bazıları üç tattırarak, Enjoy
  • Stellenbosch, Paarl ve Franschhoek şirin kasabalar keşfedin
Genel Bakış
Güney Afrika Cape winelands ile nefes kesen bir yolculuğa çıkın. şişeye bağ gelen şarap yapma sürecini Tanık ve Stellenbosch, Franschoek ve Paarl tarihi kasabaları ziyaret edin.
Detaylar

Dikkat şarap severler! Güney Afrika Cape winelands ile nefes kesen bir yolculuğa hazır olun. tüm şişeye bağ, kaliteli şaraplar yapma süreci hakkında bilgi edinmek ve Stellenbosch, Franschoek & Paarl tarihi kasabaları ziyaret edin.Stellenbosch / Zewenwacht

Stellenbosch winelands, sadece 20 dakika uzaklıkta Cape Town kentinde, Cape yarımadasının manzara tamamen farklı bir süper sahne sunuyoruz. Çok sayıda üzüm gibi Chenin Blanc, Shiraz, Pinotage ve Méthode Cap Classique (yerel şampanya) olarak, bölgede yetiştirilmektedir. Stellenbosch şarap mahzeni turları ve tattırarak gibi bir çok ünlü üniversite ve sayısız faaliyetleri ile küçük ama canlı bir şehirdir. Sen şaraplar eve getirmek için bile ziyaretinden sonra bölgenin muhteşem vintages yararlanmaya devam zevk satın alma şansına sahip olacak.
(1h 45 dakika)

Franschoek / Marianne Wine Estate

Franschoek ( “Fransız Köşesi”) eski bir Huguenot köyüdür. Fransız isimlerle sayısız sokakları ve sitelerde ile, kasaba size başka bir dönemde Fransa’ya taşınan olup olmadığını merak yapmak, sizi şaşırtmak olacaktır. Tamamen kasabanın çekicilik ve çok huzurlu bir ortamda mest olacaktır. Sen bölgenin lezzetleri, peynir ve en iyi şarapları tatmak şansı elde edecek.
(2H)

Drakenstein Prison

Drakenstein Paarl ve Franschhoek arasında düşük güvenlikli cezaevi olduğunu. Cezaevi Nelson Mandela ırkçılığa karşı kampanya için yaptığı hapis son bölümünü geçirdiği yer olarak ünlüdür.
(15 dakika)

Paarl / Laborie

Paarl kasaba Afrikaner kültür ve gelenek haline büyüleyici bir pencere sunmaktadır. Nantes Fermanı sonrası 17. yüzyılın başında Avrupa’dan gelen Huguenot öncülerinden eski liman olarak, kasaba Huguenots adanmış bir anıt bulunuyor. Ayrıca bölgenin en iyi şarapları tatmak nerede kasabanın üzüm bağları ziyaret etmek mümkün olacak.
(1h)

Dahil Olanlar
  • Kiler Tur
  • Üç Şarap tattırarak
  • Bir Peynir Tadım
Dahil Olmayanlar
  • Öğle yemeği
  • Opsiyonel Ziyaretler
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git