Van Gogh Müzesi Atla Line Bilet

Van Gogh Müzesi Atla Line Bilet
2 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 600 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Onların hızlı mavi şeritli bilet kullanarak Van Gogh Müzesi anında erişin
  • Göster, tarama ve keyfini çıkarın. Kolayca bir mobil cihazda fiş sunmak – yazıcılar için ihtiyaç önlemek
  • Hiçbir bekleme süreleri az garanti tercih giriş zaman kitap
  • Hollandalı ustadan 200’den fazla resim, 500 çizim, 750 harf hayran
  • Yeni ve özel bir sergide Van Gogh ve Munch arasında paralellikler keşfedin
Genel Bakış
Van Gogh Müzesi‘ni ziyaret için hiçbir hızlı bir yolu yok. Bu heyecan verici yeni bilet size Hollandalılar tarafından tablolar, çizimler ve yüzlerce mektup kendini usta anında erişim sağlar. seçtiğiniz zaman dilimi fast mavi şeritli yoluyla anında giriş…
Detaylar

Amsterdam‘ın en popüler turistik biri olan Van Gogh Müzesi milyonun üzerinde ziyaretçi her yıl çekiyor. Ama bekleme sürelerini unutabilirsiniz. Müzeye almak için en hızlı yolu – bu mavi şeritli bilet Van Gogh Müzesi nezaket anında erişim keyfini çıkarın.

Önceden tercih giriş süresini rezervasyon yaparak, müze içinde zevk için daha fazla Zamanla. almak için bekleyen insanlar kuyruklar geçmiş anında erişim ve yelken faydalarını göreceksiniz, düz ekranda fantastik koleksiyonları dalabilirsiniz. 200’den fazla resim, 500 çizim ve kendi hızınızda Van Gogh 750’den fazla harf keşfedin.

Geldiğinde, sadece mavi şeritli baş ve kalıcı ve geçici sergiler geniş bir yelpazede anında erişim almak için mobil kupon sunuyoruz. 19 centrury sanat tarihinin çeşitli yönlerini keşfedin ve seçkin yeni sergisinde 2 ikonik sanatçıların çalışmaları derinliklerine defterleri “Munch: Van Gogh“.

(2016 Haziran 19 Şubat 19.) “Easy Virtue” Sergisi

Dünyaca ünlü sanatçıların Vincent van Gogh, Edgar Degas, Pablo Picasso ve Henri de Toulouse-Lautrec sever tarafından tasvir olarak, 19. yüzyıl sanatının fuhuş tasvirleri değerli bir içgörü kazanır.

Dahil Olanlar
  • Hızlı mavi şeritli kullanarak Van Gogh Müzesi anında erişim
  • Süreli giriş bileti (size en uygun bir zaman seçin)
  • Tüm geçici ve kalıcı sergiler
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git