Vatikan, Aziz Peter ve Papalık Mezarları Turu

Vatikan, Aziz Peter ve Papalık Mezarları Turu
29 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 636 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Vatikan Müzeleri satırı atlamak
  • Sistine Şapeli tavan Marvel
  • Aziz Petrus Bazilikası altında eski papa mezarlarını görmek için
  • Aziz Petrus Bazilikası ziyaret ve Michelangelo tarafından tasarlanan kubbe hayran
Genel Bakış
Vatikan Müzeleri ve Sistine Şapeli satırları atla! Bu popüler rehberli tur Vatikan tüm olayları görmek ve Aziz Petrus Bazilikası altında Papalık Mezarları özel erişim yarar.
Detaylar

Bu 3 saatlik Tur öncelikli kabul keyfini çıkarın ve Vatikan tüm önemli olayları yaşayın! Bu popüler tur Vatikan Müzeleri, Sistine Şapeli, Papalık Mezarları ve Aziz Petrus Bazilikası içerir.

Birden fazla 1.200 oda oluşturan Vatikan Müzeleri dünyadaki en önemli sanat koleksiyonlarından biri görürsünüz. Highlights Raphael, Sistine Şapeli ve antik Roma ve Belvedere Courtyard Yunan adet Odalar bulunmaktadır.

Sistine Şapeli galerileri ucunda yer almaktadır ve kılavuz yol boyunca en önemli başyapıtlarından görürken, hızlı bir şekilde oraya sağlayacaktır.

Sistine Şapeli itibaren Aziz Petrus Bazilikası, resmi rehberli turlar yalnızca mevcut bir ayrıcalık doğrudan erişebilirsiniz. Rehberiniz ayrıca yeraltı düzeyi, eski papa mezarları yer almaktadır Vatikan nadir görülen bir alana götürecektir.

Daha sonra Aziz Petrus Bazilikası, dünyanın en büyük bazilikanın ana alana kadar kafa edeceğiz. Tur bu bölümünde size Michelangelo‘nun Pieta ve Bazilikası için tasarlanmış ünlü kubbeyi göreceksiniz. Bernini, Rafael‘in Başkalaşım, ve sanatsal öneme sahip diğer anıtlar ile büyük bronz Baldacchino veya gölgelik unutmayın.

Muhteşem Bazilikası dışında rehber Vatikan Devleti, İsviçreli Muhafız ve Aziz Petrus Meydanı nasıl dizayn edilmiştir geçmişi hakkında size söyleyecektir.

Dahil Olanlar
  • Vatikan Tur
  • Atla-the-line öncelikli giriş bileti
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git