Venedik Venedik Lagünü Turu ve Kalyonda Akşam Yemeği

Venedik Venedik Lagünü Turu ve Kalyonda Akşam Yemeği
9 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 534 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
 • Venedik Lagünü’nde süzülürken çok özel bir akşam yemeğinin tadını çıkarın
 • Akşam ışıkları altında Murano, Burano ve Sant’Erasmo adalarına ve Venedik’e hayran kalın
 • Mutfaktaki şefin şık ve yaratıcı bir şekilde hazırladığı lezzetlerin tadını çıkarın
Genel Bakış
Venedik Lagünü‘nde bir teknede mum ışığında bir akşam yemeği ile kendinizi büyülenmiş hissedin. Eşsiz bir Venedik akşamı için şefin özel yemeklerini tadın ve büyüleyici ve San Marco Meydanı‘nın manzarasına hayran kalın!
Detaylar

Büyüleyici Venedik‘in ebedi güzelliği ve huzuru ile çevrelenmiş benzersiz ve unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatını kaçırmayın. Venedik Kalyonu sizin için bekleyecek ve tekneye bindiğinizde ekip size lezzetli bir karşılama içkisi sunmak üzere sizi adınıza ayrılmış masanıza götürecek.

Mum ışığı, zarif masalar, güzel bir hizmet ve başka zamanlara ait bir teknenin çekiciliği, size Venedik Lagünü‘nün büyüsüyle dolu unutulmaz bir gece yaşatacak mükemmel bir akşam için hazırlandı. Akşam karanlığında Kalyon kıyıdan ayrılacak ve küçük adalar birbiri ardına gözlerinizin önünde görünüp kaybolurken kuzey lagüne doğru gizemli kanallardan ilerleyecek.

Cam ustalarının eserleriyle dünyaca tanınan Torcello, Mazzorbo ve Murano adalarının yanından geçmeden hemen önce, Burano ve rengârenk evlerinin panoramik manzarasına hayran kalacak ve akşam yemeğinde Vignole, Sant’Erasmo ve San Francesco del Deserto adaları yanından süzülürken teknedeki şefin hazırladığı bir dizi lezzetli spesiyalitenin tadına bakacaksınız.

Arsenal‘e doğru ilerlerken suya yansıyan ışık oyunlara hayran kalacağınız küçük Santa Maria delle Grazie ve San Giorgio adalarına varın. Sonra Kalyon Venedik‘e doğru ilerleyecek ve yolda Büyük Kanal size San Marco havzası ve tarihi saray ile seçkin otellerinin gösterişli manzarasını sunacak. Deniz Müzesi önündeki varış noktasına geldiğinizde, karaya çıkacaksınız ve Kalyon son bir Venedik görüntüsü eşliğinde yavaşça uzaklaşacak.

Dahil Olanlar
 • Venedik Lagünü’nde tekne turu yapın
 • Balık menüsü (talep halinde alternatif menü bulunmaktadır)
 • Prosecco di Valdobbiadene şarabı ile aperatif
 • Menüde belirtilen beyaz ya da kırmızı şarap
 • Kahve
Dahil Olmayanlar
 • Yüksek alkollüler, likörler ve diğer alkollü içecekler
 • Tur menüsünde olmayan diğer şaraplar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git