Viyana Schönbrunn Polaroid Fotoğraf Turu

Viyana Schönbrunn Polaroid Fotoğraf Turu
28 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 505 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • İngilizce konuşulan bir fotoğrafçı kılavuzu ile park ve Schönbrunn Sarayı’nın bahçeleri ziyaret
  • Vintage Polaroid kamera nasıl kullanacağınızı öğrenin
  • Anlık filmde Viyana’nın en popüler turistik görüntüleri yakalayabilir
Genel Bakış
Bir rehber ve bir bağ bozumu Polaroid kamera ile emperyal Schönbrunn Sarayı park ve bahçeler keşfedin. Bu fotoğraf turu, anlık filmde Viyana‘nın en ünlü yerlerinden ve popüler turistik cazibe yaratıcı çekim yapmadan ipuçları alırsınız.
Detaylar

Sarayı, Gloriette, Palm House, bir 2.5 saatlik rehberli tur Schönbrunn Sarayı‘nın parkı ve bahçeleri keşfedin ve çektiğiniz fotoğraflar bahçe ve daha arttı.

Sen kamera kullanımı konusunda eğitim ile başlar tur, süresi boyunca çalışmak için bir Polaroid anında fotoğraf makinesi olacak. Polaroid fotoğraf makineleri ya da fotoğrafçılık hakkında hiçbir ön bilgi gereklidir. girişten sonra, anlık fotoğraf ve nasıl kamera ve film kullanmak için tarihi hakkında biraz öğreneceksiniz.

Burada oluşturmak anlık fotoğraflar ile Viyana ziyaretten eve hatıra en iyi tür alın. Yerel rehber iyi fotoğraf fırsatları işaret eder ve açıları ve kompozisyon ile size yardımcı olacaktır.

Rehberiniz da sizin ve aileniz ya da arkadaşlarınızla fotoğraf çekmek için ve (rehber profesyonel turist rehberi olmasa da) yanı sıra fotoğrafçılık ve Viyana ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamak için mutlu olacak.

Tur sağ rehber Viyana‘da yapılması gerekenler hakkında sorularınıza cevap Fotoğraflarınızı gözden geçirecek Sarayı önünde sona erer, yemek ve görmek ve nereye gitmek ne hakkında ipuçları vermek yerler tavsiye.

Dahil Olanlar
  • Vintage Polaroid kamera kiralama
  • anlık film • 1 paket (8 fotoğraf; EUR 20,00 değer)
Dahil Olmayanlar
  • Saray iç ziyaret (buna göre ziyaret programı lütfen)
  • Bahşişler (isteğe bağlı)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git