Viyana Schönbrunn Sarayı Konseri

Viyana  Schönbrunn Sarayı Konseri
28 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 578 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Viyana’da muhteşem Schönbrunn Sarayı 1 saatlik tur zevk
  • Schönbrunn Sarayı’nın Orangerie benzersiz bir ortamda bir konser yaşayın
  • Wolfgang Amadeus Mozart en güzel açılımların, aryalar ve düetler bazı dinleyin
  • İki opera performansları, soprano ve bariton gibi balerinlerinden bir çift Admire
Genel Bakış
Hayran ve Viyana‘da muhteşem Schönbrunn Sarayı keşfetmek. harika bir konsere bilet limonluk kraliyet sesler keyfini çıkarın. Wolfgang Amadeus Mozart ve Johann Strauss tarafından açılımların, aryaları ve vals ile mest.
Detaylar

Büyük bina bir konser ve tur ile 17. yüzyıl zamanında bir Schönbrunn Sarayı kral ve geri yolculuk için gerçekten uygun harika bir akşam keyfini çıkarın. Bu yüzyılın sonunda, Kaiser Leopold onun varisi için gerçekten imparatorluk av köşkü yaptırmak parlak Barok mimar Bernhard Fischer von Erlach görevlendirdi. Bu muhteşem saray 1643 eski yazlık sitede inşa edilmiştir.

Yarım yüzyıl sonra, ünlü Maria Theresa altında, Schönbrunn Sarayı emperyal yazlık, bir muhteşem aşırı zaman olarak mahkeme yaşam muhteşem bir merkezi olmuştur. O zamandan bu yana, çok önemli toplantılar yer almış ve Avrupa’nın birçok devlet burada misafir olmuştur. Bugün bile, Schönbrunn Sarayı siyasi olaylar için bir site olarak yerini korumaktadır.

Muhteşem mimarisi ve devlet odaları zarif iç Schönbrunn Sarayı kaçırılmaması gereken bir kültür hazinesi ve bir cazibe yapmak.

1997. Schönbrunn Sarayı orkestra ve Schönbrunn odası topluluğu günlük konser programı ve Wolfgang Amadeus Mozart ve Johann Strauss en güzel melodilerle enchant beri Schönbrunn Sarayı orkestra Viyana‘nın kültürel ve müzikal yaşamının bir sabit parçası olarak kendisini kurmuştur.

Konserin ilk yarısında, bu tür “Figaro’nun Düğünü”, “Sihirli Flüt” ve “Don Giovanni olarak Wolfgang Amadeus Mozart’ın konçertoları ve operalar tarafından muhteşem açılımların, aryalar ve düetler, keyfini çıkarın.” en popüler aryalar örneğin “Çingene Baron”, “Mavi Tuna” ve “Fledermaus Die” olarak ikinci yarısında vals kral Johann Strauss sevinç, vals ve polka, “Radetzky Mart.” orkestra 2 opera şarkıcıları eşlik ediyor – soprano ve bir bariton – tarihsel kostümler yanı sıra büyüleyici bale dansçıları.

Dahil Olanlar
  • Schönbrunn Sarayı • 1 saatlik tur
  • Ses kılavuzu
  • Konser bileti
Dahil Olmayanlar
  • Yiyecek ve içecekler
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git