Walking Tour Atina Özeti

Walking Tour Atina Özeti
10 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 529 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Bu uyarıcı Atina olayları ziyaret, bilgilendirici yürüyüş turu
  • Parthenon, Propylaia ve Nike Tapınağı gibi dünyaca ünlü sitelerin hayretle
  • eğitimli bir rehber sitelerin kapsamlı bir açıklama yararlanın
Genel Bakış
Acropolis Dünya Mirası Parthenon, Montaj, Propylaia, Nike Tapınağı, Dionysos Tapınağı, Philopappos Hill, Mars Hill, Gözlemevi, Pnyx Hill, Herodes Atticus Odeon, Antik Agora ve – tarihsel Atina bilgilendirici bir yürüyüş turu.
Detaylar

Acropolis Dünya Mirası ve Hadrian Kemeri, Zeus Tapınağı gibi diğer önemli anıtlar ve Parthenon dahil tarihsel Atina’nın merkezindeki bu derinlemesine yürüyüş turu, üzerinde antik Yunan adım.

Otel lobisinde your guide toplantı sonra, korumaları değişen izlemek için TBMM Greek House ve Meçhul Asker Anıtı ziyaret ederek başlayacak.

Tur önünde güzel neoklasik Zappeion Hall St Paul Anglikan kilisesinin ve geçen, güzel Ulusal Bahçeleri devam eder hangi Zeus Tapınağı ve Hadrian Arch kalan sütunları kule.

Ünlü Plaka semtinde başlığı, güzel Dionysiou Areopagitou yaya geçit geçmeden önce Melina Merkuri portresini göreceksiniz. Burada, aşağıda şehrin muhteşem manzarası eşliğinde, Akropol efsanevi tırmanış başlayacak.

Sizin nitelikli İngilizce konuşan rehber gibi Dionysos kutsal, Philopappos Hill, Mars Hill, Gözlemevi, Pnyx Hill, Odeon olarak Parthenon, Montaj, Propylaia, Nike Tapınağı dahil Akropolis’in muhteşem anıtlar ve çevresindeki anıtlar ayrıntılı bir açıklama sağlayacaktır Herodes Atticus ve Antik Agora.

Dahil Olanlar
  • İngilizce Konuşma Kılavuzu
Dahil Olmayanlar
  • Bağışlar
  • Acropolis giriş ücreti (kişi başı EUR 20)
  • Akropol müze giriş ücreti (kişi başı EUR 5)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git