Yarım Gün Rehberli İlçe Turu

Yarım Gün Rehberli İlçe Turu
25 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 537 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • ilçe hayatın zengin kültürel hayatını keşfedin
  • Bu tarihi kentin daha derin bir anlayış elde etmek için İlçe Altı Müzesi ziyaret
  • Khayelithsa, en büyük ve en hızlı büyüyen Güney Afrika İlçesi halk ile sohbet
  • Bölgenin geleneksel bira tadı şansına sahip
Genel Bakış
Yerel bakış açılarından çok kültürlü ve heyecan verici Bölge Altı yaşayın. karşılamak ve Güney Afrika‘nın en eski ilçelerinde ziyaret güne yerel girişimciler ve kasaba halkı ile sohbet etmek için bir şans var.
Detaylar

Traveling sadece kadar derin sen etkileşim ve bu yarım günlük tur, yerliler gözünden bir-yakın ve kişisel bir biçimde, Cape Town şehrinde alacak insanlar olarak. Birlikte zaman boyunca, Cape Town kültürlü tarafına ineceğinize ve ilçe hayatın zengin kültürel peyzaj Bölge Six güçlü kaldırma kendi kişisel hikayelerini duymak için bir şans olacaktır.

Gün yaklaşık dört-ve-bir buçuk saat sonra dönen, 08.00 veya 13.00 başlar ya. Sen Museum (kapalı Pazar günleri) ile İlçe Altı başlayacak. Burada ırkçı rejim tarafından 1970’li yıllarda 60.000 üzerinde nüfusu zorla çıkarılması kendinizi eğitmek olabilir. eski köle, esnaf ve tüccarların bu kez canlı topluluk geldi vahşeti önce bir kez ev neredeyse 1/10 Cape Town‘un nüfusunun şehrinin oldu.

Eğitiminiz sonra, Langa, Güney Afrika‘nın en eski resmi ilçesine hareket edecek. Bu banliyösünde 1927 yılında kurulmuş ve ırk ayrımcılığı döneminden önce Siyah Afrikalılar için özel olarak kurulmuştur. Orada şiddet ayaklanmalar öyküsü burada ve ziyaret yerel öyküler ve bakış açıları ile yararlanmış olacak. Buradan bazı geleneksel bira tadı seçeneği ile Shebeen (ilçe pub) üzerine hareket! Nasıl halk ile bir bira aşağı açabilirsiniz?

Sonunda Khayelitsha taşımak – Güney Afrika‘nın en büyük ve en hızlı büyüyen ilçe bugün. Onun yerel ad Yeni Ana anlamına Xhosa vardır. Burada bu tarihi kasaba için yeni bir hayat nefes ilçe girişimciler bazı karşılamak alacak.

Bir Pazar günü bizimle birlikte olacak kadar şanslı iseniz, biz bile ilçelerinde karizmatik kilise hizmeti ziyaret şansına sahip olacaksınız! Gerçekten bir deneyim kaçırılmaması gereken var!

Dahil Olanlar
  • Tur rehberi
  • Giriş bedeli
  • Klimalı araçta Ulaşım
  • gemide WiFi
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git