Yenice Kız Öğrenci Yurdu

Yenice Kız Öğrenci Yurdu
10 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.469 kez okundu.

Hakkında:

Yurdun her odasında öğrencilerin rahatlığı için tuvalet, banyo ve LCD TV bulunmaktadır. Ayrıca güvenlik için her odada yangın sensörü öğrencilerin rahat çalışmalarını sağlayacak kitaplık, dolap, çalışma masaları ücretsiz internet vardır. Yurdun giriş – çıkışları ve izinler parmak izi okuyucu sistem ile kontrol edilmektedir.

Diğer yandan yönetim ve güvenlik tarafından yurdun dört tarafı gece görüşlü 8 adet kamerayla 24 saat izlenmekte olup, tüm güvenlik önlemlerinin yanı sıra öğrencilere Ferdi Kaza (Yenice’de bir ilk) sigortası yapılmaktadır.

Sunulan imkanlar:

WC – Banyolu ve TV’li Özel Odalar

Duş ve WC’ler en fazla 4 öğrencinin ortak kullanımında olmak üzere birinci sınıf malzemeler ile hazırlanmıştır. Banyolu odaların rahatlığını hiçbir yerde bulamayacaksınız. Yurdun bu özelliği ile Yenice’de tektir. Ayrıca odalarımın tümünde 17′ LCD Televizyon ve receiver bulunmaktadır.

7 Gün 24 Saat Sıcak Su

Yenice Kız Öğrenci Yurdu‘nda sıcak su 10 ay boyunca 24 saat, akmaktadır. Odalarda her öğrenci için özel imal ettirilmiş gardrop ve komodinle birlikte ortopedik bazalı yatak ve örtü seti mevcuttur.

Etüt Salonu

Yurtta kalan öğrencilerin ön amacı; ders çalışmak ve başarılı olmak inancı birinci prensibi olduğu için, etüt salonuna gereğinden fazla özen gösterildi.

Temizlik ve Kat Hizmetleri

Yurdun yapımında önem ve özen gösterilen çalışmalardan biri temizlik. Temizlik; “sürekli temizlik” prensibiyle her gün, gerekirse her saat kat görevlileri tarafından yerine getirilmektedir.

Güvenlik Hizmetleri

Fitness Salonu

Sağlıklı bir hayat için spor şart sözünü ilke edinerek öğrencilere istedikleri zaman spor yapma imkanı sunuldu. Yurtta bulunan Fitness salonunda öğrenciler ücretsiz bir şekilde spor yapabilmektedir. Ayrıca fitness salonun, sinema salonu olarak da kullanılabilmektedir.

Ücretsiz Servis

Yurdun merkeze yakın okula biraz uzaktadır. Ancak yurttaa kalan öğrenciler için sabah saat 8:00’dan gece saat 23:00’a kadar sürekli çalışan servisi vardır. Servis araçları öğrencileri okula, hastaneye ve merkeze ücretsiz olarak taşımaktadır.

Sosyal Aktiviteler

Öğrencilere belli dönemlerde ders ve sınav streslerini atmaları için mangal partileri, tarihi ve endüstriyel yerlere ücretsiz geziler düzenlenmektedir. Öğrenciler bu tür aktiviteler ile hem ders ve sınav streslerini üzerlerinden atacak hem de kültürümüzün bir parçası olan tarihi zenginlikleri görmüş olacaktır. Hedeflediğimiz geziler; Truva, Assos (Behramkale), Zeus Altarı, Hasanboğuldu Şelalesi, Bursa – Uludağ vb. yerlerdir. Ayrıca yurttaa ücretsiz Resim dersleri de verilecektir.

Sosyal Aktivite Salonları

Yurdun şehir merkezinde tüm sosyal aktivitelerin bulunduğu merkezlere yürüyerek ulaşılacak mesafededir. Öğrenciler boş zamanlarını yurt içinde televizyon seyrederek satranç, okey, play station, masa tenisi ve bilardo oynayarak geçirebilecekleri gibi özel büyük ekran televizyonların bulunduğu yerlerde sinema keyfini de yaşayabileceklerdir. Her biri için ayrı dizayn edilmiş odalar mevcuttur.

Detaylar

  • Kategori : Misafirhaneler

  • Konum : Yenice Otelleri

Özellikler

  • Ücretsiz İnternet : Var
  • Çamaşırhane : Var
  • Güvenlik Kamerası : Var
  • Fitnes Salonu : Var
  • Sosyal Aktivite : Var
  • Aktivite Salonu : Var
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git